Dietetyk Kartuzy

Dietetyk - Sierakowice, Żukowo, Kościerzyna

Dietetyk Kartuzy

Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra C.L. Pauling
dietetyk

Dyplomowany dietetyk medyczny - Natalia Mejer


Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (studia I stopnia) oraz na wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (studia II stopnia). W czasie toku studiów uzyskałam obszerną wiedzę z zakresu dietoterapii otyłości oraz innych chorób dietozależnych i metabolicznych, psychodietetyki, dietetyki klinicznej jak również żywienia człowieka w poszczególnych stanach fizjologicznych. Prace dyplomową poświeciłam tematowi otyłości i zaburzeń lipidowych pracując przy tym z pacjentami oddziału Chorób Wewnętrznych, Metabolicznych i Dietetyki Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Ponadto kompetencje z zakresu dietetyki kształtowałam uczestnicząc w licznych ogólnopolskich konferencjach, warsztatach oraz szkoleniach. Umiejętności kontaktu z pacjentem jak również edukacji i poradnictwa dietetycznego doskonaliłam podczas praktyk studenckich oraz zajęć na oddziałach szpitalnych, jak również prowadząc lekcje edukacyjne w szkołach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Aktualnie pracuję w poradni dietetycznej oraz przychodni diabetologicznej Centrum Medycznego "Kaszuby". Współpracuję z wieloma szkołami i instytucjami, prowadząc dla nich szkolenia, warsztaty oraz wykłady z tematyki żywienia oraz dietetyki. Aktualnie dokształcam się z zakresu dietcouchingu oraz dietetyki sportowej

Dietetyka jest dla mnie nie tylko wyuczonym zawodem, ale również pasją i zainteresowaniem. W wolnych chwilach zgłębiam jej tajniki nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne -eksperymentując w kuchni. Uważam, że zmiana stylu życia, w tym nawyków żywieniowych jest tania i prostą receptą na zdrowie i długowieczność. Co i jak jemy ma bezpośredni wpływ na nasz organizm. Prawidłowe odżywienie to również odporność na choroby zakaźne, ochrona przed chorobami nowotworowymi, zapobieganie chorobom układu sercowo-naczyniowego i cukrzycy, a w konsekwencji spowolnienie procesu starzenia.

Podczas naszych spotkań dołożę wszelkich starań byś odniósł zamierzony efekt. Możesz liczyć z mojej strony na wsparcie dietetyczne, psychologiczne i motywacyjne. Pierwszorzędną rzeczą jest dla mnie zdrowie moich pacjentów, dlatego umawiając się na wizytę możesz być pewien, że każde podjęte działanie będzie dobre dla Twojego organizmu, a Twój sukces będzie także sukcesem dla mnie.


DYPLOMY I CERTYFIKATY