-- Cennik
Sprawdź cennik oferowanych przez nas usług

Konsulatcja przedzabiegowa (zabieg bariatryczny lub inny) -  150 PLN

  • Zalecenia i zaświadczenie w cenie

Zajecia, prelekcja, warsztaty z zakresu zdrowego żywienia w szkołach, firmach, instytucjach                     od 100 PLN/1 godz

Przed pierwszą wizytą:

  • Zastanów się jaki jest cel Twojej wizyty u dietetyka oraz jakie efekty diety będą dla Ciebie satysfakcjonujące.
  • Jeżeli posiadasz aktualne (z ostatniego roku) badanie krwi – morfologie, profil lipidowy (cholesterol), poziom TSH, glikemie na czczo zabierz je ze sobą na pierwszą wizytę.
  • W celu analizy sposobu żywienia oraz szybkiej interpretacji błędów żywieniowych przynieś ze sobą wypełniony dzienniczek żywieniowy (do pobrania tutaj). Skrupulatnie wypisuj w nim wszystkie produkty (łącznie z napojami), które spożywasz przez ostatnie 3 dni wraz z miarami kuchennymi.
  • Jeżeli bierzesz jakieś leki lub suplementy diety również przygotuj ich listę i zabierz ją ze sobą na pierwszą wizytę.
  • Podczas wizyty zostaniesz poddany analizie składu ciała, pomiar wykonywany jest na boso i w tym celu zostaniesz poproszony o zdjęcie obuwia oraz skarpetek/pończoch. Pamiętaj także o tym by wynik pomiaru analizatorem składu ciała był wiarygodny nie należy spożywać na 2 godziny przed wizytą obfitych posiłków, dużej ilości napojów, kawy, energetyków, a także należy zrezygnować w dniu wizyty z intensywnego wysiłku fizycznego i sauny.

Zarezerwuj wizytę

Sprawdź mój profil na ZnanyLekarz.pl

Dodatkowe informacje

Poradnia Dietetyczna ma prawo pobierać zadatki na rzecz umówionej, kolejnej wizyty.

Płatność w gabinecie kartą i gotówką

Bądź z nami na bieżąco!

TOP